Про бренд

Олександр Перевертайло творець ароматів , креативний директор:

 

"Я народився в мiстi Каховка, на півдні України . Це практично степ, навесні квітучий, а влітку й восени сухий і дуже ароматний . З самого дитинства мене оточував дуже особливий світ ароматів і запахів. Мені завжди було цікаво як і чим пахне вітер, сухе або свіже листя, вулиця після дощу, сусідська оселя, річка, люди і повітря навколо. Окрему, пристрастну зацікавленність викликав вміст полицi, на якій стояли флакони з парфумами й одеколонами мами і тата. Першим підсумком цієї зацікавленості стала, наївна з точки зору дорослої людини і парфумера, спроба створити свої парфуми. В порожню пляшку від татового одеколону були втиснуті і залиті горілкою кілька гілочок чебрецю. Результат передбачуваний, але мабуть ця перша спроба дала поштовх тому, до чого я повернувся через багато років.

З далеких країн, крім незабутніх вражень, я почав привозити парфумерні компоненти у вигляді олiй, настоянок, смол, шматочків деревини і прянощів. Вдома з цієї сировини створювалися тинктури й екстракти, проводилися експерименти зі змішування. В одночас з цим для розширення парфумерного світогляду купувалися синтетичні компоненти та вивчалося багато літератури, і в якийсь момент я почав випробувати створювати свої аромати, вже далеко не такі наївні і прості, як та перша спроба зробити одеколон «Чебрець»".

Так, у 2012 році , була заснована незалежна парфумерна марка PARTISAN PARFUMS, що розташована в місті Дніпро, Україна. Створюючи аромати, я не відстежую модні тенденції, а спираюся тільки на свої емоції, враження та досвід у різних областях таких як музика, література, фотографія, мистецтво тощо. Ці аромати - своєрідні реакції на світ котрий мене оточує .

Аромати марки належать до мультигендерної групи. Вони виробляються в концентрації парфумована вода і доступні у флаконах об'ємом 35мл . Такий об'єм дозволяє завжди мати улюблений аромат під рукою, де б ви не знаходилися в даний момент часу.

Задля створення ароматів по всьому світу ведеться пошук найкращої натуральної сировини, також у створеннi моїх парфумiв я використовую і синтетичні матеріали. Всі стадії виробництва ароматів виконуються вручну.